Přednáška

OČISTA TĚLA A MYSLI aneb SAUNOVÁNÍ a jeho vliv na naše zdraví

Doba trvání 1,5 hod. – lze přizpůsobit

 

Přednášky si objednávají zejména korporátní společnosti, státní sektory, sportovní týmy, menší firmy aj.

Lze je začlenit do firemních akcí, dnů zdraví, teambuildingů, či zaměstnancům zpestřit pouze všední den.

Tato přednáška zaujme opravdu široké spektrum posluchačů bez rozdílu věku, pohlaví, aktivních či pasivních, jednatele nebo zaměstnance… Zkrátka každý posluchač si může odnést mnoho zajímavých informací, tipů a doporučení, ale především motivaci k tomu, aby o své tělo i mysl pečoval, trénoval a zároveň i relaxoval. Pestrost tématu je tak velká, že zaujme i ty, kteří jsou saunou nepolíbení a dokonce k ní ani nenalezli výrazné zalíbení, ale i zkušené saunery. Téma přednášky se dotýká celkového pohledu na zdravý životní styl.

K čemu je přednáška dobrá

Snad každý zaměstnavatel či HR manažer řeší, jak zpestřit pracovní prostředí svým zaměstnancům, jak jim poskytnout nové zajímavé informace, které uplatní i ve svém osobním životě a v neposlední řadě, jak zmírnit pracovní absenci kvůli častému onemocnění. Tato přednáška, která se může konat přímo u Vás ve firmě, zajistí hned několik oblastí toho, co je pro dobrý chod firmy důležité.

 

  • Je benefitem pro vaše zaměstnance

  • Slouží jako teambuilding

  • Zaměstnance motivuje k tomu, aby více pečovali o své fyzické a psychické zdraví a tím byli v práci spokojenější a podávali lepší výkony

Individuální konzultace

Poradenství v oblasti saunování a psychosomatiky.

Pro více informací mě prosím kontaktujte.